Mini przyłbica ochronna na brodę
  • Mini przyłbica ochronna na brodę
  • Mini przyłbica ochronna na brodę
  • Mini przyłbica ochronna na brodę

Mini przyłbica ochronna na brodę

18,50 zł
Brutto - Wysyłka do 5 dni
Rozmiar
Kolor
Ilość

Mini przyłbica chroniąca nos i usta - zakładana na brodę - jest lekka i wygodna. Można ją stosować jako element zwiększający bezpieczeństwo w kontakcie z substancjami przenoszonymi drogą kropelkową oraz podczas bezwiednego kontaktu ust i nosa z zanieczyszczonymi dłońmi. Zamawiaj już od 1 sztuki!

Mini przyłbica zakładana na brodę jest lekka i wygodna. Można ją stosować jako element zwiększający bezpieczeństwo w kontakcie z substancjami przenoszonymi drogą kropelkową oraz podczas bezwiednego kontaktu ust i nosa z zanieczyszczonymi dłońmi. Półprzyłbice to rozwiązanie dedykowane dla tych, którzy chcą chronić siebie i innych, jednocześnie nie rezygnując z wygody i komfortu użytkowania.

  • Model na brodę - dwa rozmiary S/M i M/L - szerokość opaski: dla rozmiaru S/M to 310 mm; dla rozmiaru M/L to 330 mm
  • Osłona: szybka PVC 0,3 mm o wymiarach 200 x 110 mm
  • Opaska: neopren 2-3 mm - w dwóch kolorach do wyboru: czarny i szary melanż
  • Mocowanie osłony na 4 spinki introligatorskie

Lekka, wygodna, wielokrotnego użytku!

Mini przyłbica to doskonała alternatywa przyłbic pełnotwarzowych, posiadająca wszystkie zalety pełnowymiarowego produktu. Jest lekka i wygodna w użytkowaniu nawet przez wiele godzin, a co najważniejsze - nie przeszkadza w oddychaniu.

Ten rodzaj półprzyłbicy idealnie sprawdzi się w dziedzinach, które wymagają eksponowania mimiki twarzy (np. edukacja, logopedia).

Wsparcie ochrony osobistej

Mini przyłbica mocowana na brodę (od dołu) występuje w dwóch rozmiarach - S/M oraz M/L. Wybór modelu zależy od indywidualnych preferencji użytkownika..

Osłona tego modelu mini przyłbicy została wykonana z lekkiego materiału PVC o grubości 0,3 mm o dużej elastyczności, który ergonomicznie dostosowuje się do kształtu twarzy. Osłonę można czyścić i dezynfekować tak często, jak jest to potrzebne, także środkami na bazie alkoholu.

Komfortowa i wytrzymała opaska neoprenowa mocowana na uszach, nie uciska i nie powoduje otarć. Połączenie z osłoną za pomocą czterech spinek introligatorskich sprawia, że opaskę można swobodnie demontować i prać. Opaska dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym, szarym.

Co znajdziesz w zestawie?

W zestawie mini przyłbicy ochronnej znajduje się przezroczysta osłona z PVC, neoprenowa opaska w wybranym kolorze, zestaw spinek introligatorskich (4 szt. + 1 zapasowa). Całość zapakowana jest w kartonik.

Specyficzne kody

ean13
2010000000274

11 innych produktów w tej samej kategorii: