Przyłbica ochronna MOONROO COVER Premium - opaska black
 • Przyłbica ochronna MOONROO COVER Premium - opaska black
 • Przyłbica ochronna MOONROO COVER Premium - opaska black
 • Przyłbica ochronna MOONROO COVER Premium - opaska black
 • Promocja!
 • -13,01 zł
 • - 13,01 zł

Przyłbica ochronna MOONROO COVER Premium - opaska black

48,00 zł
34,99 zł
Brutto - Nowa niższa cena! - Wysyłka w 24h
Ilość

NOWA NIŻSZA CENA oraz wysyłka w 24h. Przyłbice MOONROO COVER premium – chronią skuteczniej, posiadają dużą powierzchnię ochronną 25 cm x 38 cm. Zapewniają wysoką, krystaliczną przejrzystość - nie męczą oczu. Wygodne zapięcie oraz pokrętła pozwalają na swobodną i komfortową pracę.

Przyłbice MOONROO posiadają certyfikat CE. Spełniają wymagania normy UE (EC) 1935/2004, (EU) 10/20111, PN-EN 166:2005 i są zgodne z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425.

Przyłbica ochronna MOONROO COVER - zaprojektowana w Szwajcarii i wyprodukowana w Polsce, łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. wykonana z mocnego materiału PET jest solidna i trwała. Szeroka i krystalicznie przejrzysta szyba przyłbicy gwarantuje komfort widzenia, nawet przez wiele godzin dziennie.

Szwajcarskie biuro projektowe stworzyło przemyślany koncept, który nie ustępuje najlepszym produktom w swojej kategorii. Wszystkie przyłbice MOONROO COVER wyposażone są w specjalne zapięcie, poprawiające komfort w trakcie użytkowania, a w mocowaniu otoka do szybki zadbano o możliwość regulacji, dzięki czemu produkt można z łatwością dostosować do indywidualnych preferencji.

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium to estetyczna i profesjonalna ochrona Twojej twarzy! Zapewnia komfort podczas pracy, ostre i wyraźne widzenie o szerokim polu, w każdych warunkach! Dodatkowo, cała linia dzięki różnym projektom pasków mocujących wnosi powiew świeżości do kategorii środków ochrony osobistej, Wybieraj spośród wzorów, które najlepiej pasują do Twojego samopoczucia i stylu!

MOONROO COVER - designerskie wzory i doskonała żywotność, nawet podczas intensywnego użytkowania

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium posiada wymienną szybkę ochronną, co znacznie zwiększa jej walory użytkowe. Wysokiej jakości szyba wykonana z tworzywa PET, zapewnia bardzo dobrą przejrzystość, co wpływa na komfort pracy. Przyłbice MOONROO doskonale sprawdzą się w punktach usługowych (salonach fryzjerskich, kosmetycznych, restauracjach, punktach obsługi klienta), jak też w przestrzeniach handlowych (sklepy, galerie handlowe). Przyłbice MOONROO COVER sprawdzą się również w takich sytuacjach jak robienie zakupów czy przemieszczanie się komunikacją miejską.

Specyfikacja produktu:

 • Przyłbica ochronna z folii PET 0,7 mm stanowi barierę dla chorób, które przenoszone są przez kropelki lub aerozole
 • Wymiar przyłbicy: 380 x 250 mm
 • Szybka: PET 0,7 mm, (zabezpieczona dwustronnie folią, którą należy usunąć przed pierwszym użyciem)
 • Opaska: PVC twarde 2 mm
 • Opaska okalająca głowę zabezpieczona piankowym, nie podrażniającym skóry materiałem
 • Wygodne dopasowanie do kształtu głowy dzięki gumce wszytej w otok
 • Śruby mocujące pozwalają na swobodne podnoszenie i opuszczanie szybki
 • Wygodne, regulowane zapięcie z tyłu głowy
 • Waga: 0,2 kg
 • Instrukcja obsługi składania w zestawie

Przyłbice MOONROO spełniają wymagania normy PN-EN 166:2005 i są zgodne z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG. Ponadto posiadają pozytywną opinię Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia, w celu zasłaniania nosa i ust przyłbica może być stosowana zamiennie z maseczką.

Przyłbica ochronna została wykonana z tworzywa PET o grubość 0,7 mm. Szyba ochronna przyłbicy jest w pełni przezroczysta i zapewnia szerokie pole widzenia w każdych warunkach pracy. Szybka zabezpieczona jest specjalną folią ochronną, którą należy usunąć przed rozpoczęciem użytkowania.

WAŻNE - Przyłbicy nie należy używać, gdy uległa uszkodzeniu mechanicznemu (pęknięcia szyby, zarysowania lub uszkodzone elementy mocowania przyłbicy).

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium przystosowana jest do wielokrotnego użytku. Lekka i trwała konstrukcja gwarantuje komfortową pracę przez wiele godzin. Przyłbica skutecznie chroni twarz, nos i usta, co minimalizuje ryzyko zakażenia w kontakcie z osobami trzecimi. Noszenie przyłbicy ogranicza kontakt zanieczyszczonych dłoni z błoną śluzową oczu, nosa i ust.

Szybka przyłbicy ochronnej MOONROO posiada zaokrąglony dół, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo w trakcie pracy. Przemyślana i ergonomiczna konstrukcja pozwala na swobodne noszenie okularów korekcyjnych lub ochronnych pod przyłbicą. Model przyłbicy został opracowany we współpracy ze szwajcarskim biurem projektowym. Produkcja i konfekcjonowanie w Polsce. Produkt jest odporny na dezynfekcję środkami zawierającymi alkohol.

Pliki do pobrania

11 innych produktów w tej samej kategorii: